(0346) 235 0 235
info@muratsu.com.tr

FİRMA TANITIMI

MuratSu Doğal Kaynak Suyu Sivas’ın Suşehri ilçesinin Camili Köyü sınırları içerisinde yer alan 1887 mt. yükseklikteki Kösedağın Hasanağa yaylası Gürgendibi kaynağında el değmemiş doğanın saflığı ve canlılığı ile yeryüzüyle buluşmaktadır.

Kaynağın çevresinde suyu kirletici, hijyenik ortamı bozucu herhangi bir yerleşim yeri veya sanayi bölgesi yada kirletici herhangi bir unsur bulunmaktadır.

2.4 Fransız sertliğiyle dünyanın en lezzetli ve en yumuşak içimli kaynak suları arasında yer alan MuratSu ideal mineral zenginliği ve sağlık dolu eşsiz lezzetiyle Türkiye’de ilk sıralardadır.

MuratSu siz değerli tüketicilerimize 2005 ten bu zamana hizmet vermektedir. Dinamik, tecrübeli ve uzman teknik kadrosu ile; Kösedağ’ ın armağanı olan Muratsu, bölgenin en modern ve geniş kapasitesine sahip tesisler içerisinde yer alıp, Avrupa normlarındaki üretim anlayışıyla ulusal ve global piyasada markalaşmayı hedef almıştır.

2005 yılında Bayilik ağını oluşturarak su pazarında önemli bir noktaya gelen MuratSu her geçen gün bunu genişleterek faaliyetlerine devam etmektedir.